Alpego - Brony talerzowe

MARATONA MG

Krótka brona talerzowa sztywna
Szerokości robocze 3,0, 3,5 oraz 4,0 m
Zapotrzebowanie mocy 120- 200 KM
Zębate talerze ze stali o wysokiej wytrzymałości o średnicy 410 mm
Talerze ułożone w jodełkę
Wał zamontowany za pomocą równoległoboku
Boczne blachy osłonowe
Możliwość montowania dodatkowego balastu
Agregowanie kategorii 2 lub 3
PRZYSTOSOWANA DO AGREGOWANIA Z SIEWNIKIEM ALPEGO AS1

 

Dwurzędowe talerze z indywidualnie regulowaną wysokością, ułożone w jodełkę odpowiadają za optymalne wymieszanie gleby.

Regulowane boczne blachy osłonowe. Zapewniają zatrzymywanie ziemi w obrysie roboczym maszyny, nie pozostawiając kopców pomiędzy sąsiednimi przejazdami roboczymi maszyny.

Bezobsługowe łożyska „Long-Life”, oraz amortyzowane na czworoboku gumowym zawieszenie talerzy zapewniają długą i bezawaryjną pracę. A indywidualnie regulowana wysokość talerzy gwarantuje optymalne dopasowanie do panujących warunków.

Wał PACKER może być z powodzeniem stosowany na większości rodzajów gleb. Zbudowany jest z walca o dużej średnicy z przyspawanymi na obwodzie zębami, które to odpowiadają za dobrą trakcję oraz regulowanych skrobaków utrzymujących wał w czystości. Zostawia dobrze zagęszczoną oraz napowietrzoną glebę. Bardzo dobre rozwiązanie w przypadku bron współpracujących z siewnikami.

Wał GUMOWY może być stosowany zarówno na glebach wilgotnych jak i suchych. Duża średnica wału i jego budowa zapewniają dobrą trakcję, idealne wyrównanie powierzchni pola oraz wysokie powierzchowne zagęszczenie dzięki któremu zatrzymujemy więcej wilgoci w glebie. Idealne rozwiązanie w przypadku agregowania bron z siewnikami. Po uprawie z wałem gumowym redlice siewne bardzo dobrze utrzymują zadaną głębokość pracy.