O firmie

O firmie

Firma Langer-Maszyny od 2006 roku jest autoryzowanym dystrybutorem ciągników i kombajnów marki DEUTZ-FAHR. Prowadzimy kompleksową obsługę sprzedażową maszyn rolniczych i części zamiennych, obsługę serwisową, jak również doradztwo inwestycyjne w zakresie pozyskania środków z UE. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór niezawodnych maszyn i urządzeń takich marek jak ALPEGOREGENTDANGREVILLEHYDRAC oraz HAWE, których dystrybucja odbywa się poprzez rozbudowana sieć dealerską w całym kraju, oraz wielu innych krajowych producentów. Ponadto firma prowadzi również działalność w zakresie wynajmu maszyn rolniczych.

Najważniejszym celem naszej firmy jest zadowolony klient. Dlatego oferujemy produkty najlepszych marek- niezawodne, dające satysfakcję z użytkowania, zapewniając wysokie osiągi i korzyści ekonomiczne.

Siedziba firmy Langner znajduje się w województwie opolskim przy drodze krajowej 46, 4 km od węzła autostradowego A4. Zapraszamy wszystkich klientów do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią pełną ofertę firmy, jak również służą fachowym doradztwem technicznym w zakresie optymalnego doboru maszyn rolniczych oraz części zamiennych.