Serwis i części

Dział serwisu oraz części zamiennych istnieje w naszej firmie od początku jej działalności, zapewniając serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas maszyn, urządzeń oraz ciągników rolniczych. Do zadań serwisu należy również przeprowadzanie niezbędnego szkolenia teoretycznego oraz praktycznego operatorów z zakresu obsługi nowo zakupionych maszyn oraz ciągników rolniczych wraz z pierwszym uruchomieniem maszyny bezpośrednio u klienta.

Dodatkowo przeprowadzamy także naprawy ciągników rolniczych Deutz Fahr zakupionych w innym miejscu bądź sprowadzonych z zagranicy, jak również dokonujemy przeglądów i napraw klimatyzacji w ciągnikach rolniczych.

Wszyscy pracownicy serwisu nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc corocznie w szeregu szkoleń organizowanych przez producentów maszyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterkę oraz dokonać jej fachowej naprawy z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych. Naprawy mogą się odbywać zarówno w stacjonarnym warsztacie w siedzibie firmy, jak również mobilnie dzięki autom serwisowym. Auta wyposażone są w narzędzia oraz materiały niezbędne do przeprowadzania napraw bezpośrednio w gospodarstwie klienta lub we wskazanym przez niego miejscu postoju maszyny.

Podstawą prawidłowej pracy każdej maszyny rolniczej jest szybki dostęp do części zamiennych. Dlatego prowadzimy sprzedaż filtrów, olejów oraz wszelkich innych części zamiennych oryginalnych jak również wysokiej jakości zamienników do maszyn które posiadamy w swojej ofercie, jak również maszyn innych producentów. Bogato wyposażony magazyn części zapewnia natychmiastową realizację zamówienia, zarówno w sklepie stacjonarnym jak również istnieje możliwość wysyłki części firmą kurierską. W przypadku części niedostępnych na magazynie czas realizacji zamówienia wynosi do 48 godzin.

Serwis&Części:

Grzegorz Strojny 602 422 300

grzegorz.strojny@langner-maszyny.pl

DEUTZ-FAHR Agro Care

DŁUGOTERMINOWY PROGRAM OCHRONY

Klient i jego satysfakcja z użytkowania maszyn Deutz-Fahr jest celem nadrzędnym. Dlatego też, Deutz-Fahr opracował dopasowujący się do potrzeb, program wydłużonej gwarancji Agro Care dla ciagników i kombajnów.

Agro Care jest programem chroniącym klienta przed wystąpieniem nieprzewidzianych kosztów, związanych z wystąpieniem awarii sprzętu poza okresem gwarancji fabrycznej Deutz-Fahr. Program oferuje ochronę maksymalnie do 5 lat, bądź 7000 mth.

Program wydłużonej gwarancji Agro Care dostępny jest w trzech wersjach obejmujących następujące pakiety komponentów maszyn:

  • POWER - silnik, układ napędowy, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR),  skrzynię biegów, akcesoria przyłączeniowe;
  • PREMIUM - silnik, skrzynię biegów, układ napędowy, hydrostatykę, elektronikę, hydraulikę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR),  wyposażenie pomocnicze;
  • EXCLUSIVE – silnik, skrzynię biegów, hydraulikę, elektrykę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), hydrostatykę, układ napędowy, elektronikę, kabinę, strukturę, akcesoria przyłączeniowe.

Warto już dziś zastanowić się w jakim zakresie się zabezpieczyć i zapewnić sobie spokój na kolejne lata użytkowania maszyn Deutz-Fahr.

Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 422 300